קידום אתרים SEO

קידום אתרים אורגני (SEO) כמו גם קידום אפליקציו באופן אורגני (ASO) מייצר נוכחות אפקטיבית למוצר ולשרות שלך, יחד עם חיזוק המודעות למותג. התהליך מורכב ממספר שלבים וחשוב שצוות מיומן ומקצועי ילווה ויוביל את האתר ואת האפליקציה שלך להשגת המטרות העסקיות:

  • גידול עקבי במכירות ובפניות לעסק
  • חשיפה לקהלים רלוונטיים חדשים
  • חיזוק תדמיתי של המותג

קידום אתרים אורגני – מביאים את העסק שלך לתוצאות מוחשיות

שיטת קידום האתרים של Connvisor Digital שמה בראש סדר העדיפויות את המטרות העסקיות שלך. בשיטה זו לא תוגבל למספר ביטויי חיפוש שהחליט מקדם אתרים שהם טובים או מספיקים לך. אתה פונה עם מטרות ואנו מוצאים את כל הדרכים להביא את התוצאות.

קידום אורגני בקוווייזור נעשה בכפוף לתוכנית עבודה אסטרטגית ארוכת טווח. תוכנית אשר מופקת בסיום מחקר מעמיק ומקיף- מחקר מילים, מחקר מתחרים ומחקר הענף ומגמות עתידיות.

תוצאות אמיתיות, כמו הגעה לראש הדף הראשון, מושגות באמצעות שימוש בכל הכלים הנחוצים:

צוות הפיתוח של קונווייזור מבצע שיפורים טכניים בקוד האתר. השיפורים באים לידי ביטוי במהירות הטעינה ובנוכחות ונראות בתוצאת.

בנייה של אסטרטגיית תוכן יעילה ויישום שלה- הפקה של תכנים טקסטואליים וגרפיים על ידי צוות התוכן והסטודיו הגרפי.

בנייה של פרופיל קישורים איכותי ותחרותי- קישורים נכנסים לאתר משחקים תפקיד חשוב בקידום לתוצאות הראשונות. צוות הקידום משתמש בכלים המקצועיים, שיתופי פעולה וטכניקות בדוקות לבנייה והרחבה של פרופיל הקישורים הנכנסים.

אופטימיזציה לחנויות אפליקציות (App Store Optimization (ASO – מייצרים בולטות ונוכחות לאפליקציה שלך

לעולם שיווק האפליקציות יש אופי משלו. רוב ההורדות מתבצעות בחנויות הייעודיות, החשובות ביניהן הן: Google Play של Android ו App Store של Apple. שיווק אפליקציות חייב להיעשות באמצעות אסטרטגיה רב ערוצית:

  • פעילות שיווקית מקיפה ורחבה ברשתות חברתיות
  • פעילות ממומנת – קמפיינים ממומנים ברשת החיפוש של Google וברשתות חברתיות
  • קידום אורגני של אתר האפליקציה

חלק משמעותי בשיווק אפליקציות יעיל הוא אופטימיזציה לחנויות – Appstore ו- Google Play. עולם המובייל מתאפיין בשטחי מסך קטנים וכך גם החנויות הייעודיות, יש מעט מאוד טקסט בדף האפליקציה ולכן כל מילה חשובה.

עבודת האופטימיזציה לחנויות אפליקציה נוגעת בשלושה תחומים:

  1. הפן הטקסטואלי (שם האפליקציה, תגיות, טקסט התיאור)
  2. הפן הוויזואלי (האייקון, צילומי המסך ווידאו בחנות)
  3. ניטור וניתוח תוצאות בזמן אמת – חלק מכריע בקמפיין ASO, וצוות הקידום של קונVייזור משקיע מאמצים רבים כדי לקבל את התמונה השלמה ביותר והמהימנה ביותר.

תוצאות הניתוח מיושמות במיידי בשני ההיבטים- טקסט ומדיה, מכיוון שהתהליכים המתרחשים בחנויות של אפליקציות מהירים מכל תחום אחר.

ניטור תגובות וביקורות

תהליך ניטור תגובות וביקורות של גולשים משחק תפקיד חשוב הן בעוצמה השיווקית והן בביצוע מול האלגוריתמים בחנויות. אנו עובדים במקביל בשלושת הזירות בחנות – ביקורות, ניתוח ושיפור מתמיד.

כל זה על מנת להביא את התוצאה הרצויה, קידום למקומות הראשנים בקטגוריה וחשיפה יעילה מול קהל יעד מתאים, אשר יתקין וישתמש במוצר שלך- באפליקציה לאורך זמן.

רוצה להזניק את העסק שלך למעלה?